2022 September 25 - يکشنبه 03 مهر 1401
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه گفت: آمریکا دشمن استقلال ملت ها و آزادی اراده هاست، لذا ملت های مسلمان همان طور که رهبر انقلاب گفتند باید با بصیرت دوست را از دشمن بشناسند و آمریکا را دوست خود قرار ندهند .
کد خبر: ٢٦٩٣ تاریخ انتشار: ٠٩ آذر ١٣٩٨ - ١٢:١٥ تعداد بازدید: 1089
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه گفت: آمریکا دشمن استقلال ملت ها و آزادی اراده هاست، لذا ملت های مسلمان همان طور که رهبر انقلاب گفتند باید با بصیرت دوست را از دشمن بشناسند و آمریکا را دوست خود قرار ندهند .

نماینده رهبر انقلاب در سوریه گفت: آمریکا دشمن #استقلال_ملت ها و آزادی اراده هاست، لذا ملت های مسلمان همان طور که #رهبر_انقلاب گفتند باید با بصیرت دوست را از دشمن بشناسند و آمریکا را دوست خود قرار ندهند .

🔸 آیت الله طباطبایی نماینده مقام معظم رهبری در سوریه در خطبه های نماز جمعه این هفته #حرم_حضرت_زینب_س ارتباط انسان با خدا را یکی از فضائل مهم دانست و تاکید کرد: همان طور که انسان برای برطرف کردن نیازهای خود به ارتباط با دیگران احتیاج دارد، به مراتب و به طریق اولی به پرودگار خود احتیاج و نیاز دارد، راه ارتباط با خدای متعال همیشه باز است و اگر این ارتباط دچار مشکل می شود تقصیر از ناحیه عبد است.

🔹 وی ادامه داد: ایمان و عمل صالح مانند دو بال موجب ارتباط و تقرب به درگاه الهی هستند که در آیات قرآن و روایات اهل بیت علیهم السلام به آن دو تاکید فراوانی شده است.

🔸آیت الله طباطبایی در خطبه دوم خود با اشاره به سرعت اتفاقات و تحولات در این ایام اخیر، ابراز داشت: اگر انسان با بصیرت سیر این تحولات را بررسی کند از تحلیل های سطحی و مغفولانه دور خواهد شد.

🔹وی ادامه داد: هیچ انسان منصفی نقش انقلاب اسلامی ایران را در تبدیل این تحولات به نفع ملت های مستضعف را نمی تواند انکار کند. حضرت امام خمینی همان مردی است که با شجاعت و ایمان خود چهل سال پیش ذلت را از میان مسلمانان دور کرد و زندگی عزت مندانه را بین آنها زنده کرد و تاکید کرد که آمریکا شیطان بزرگ است.

🔸تولیت مصلی حرم حضرت زینب س ضمن اشاره به شر مطلق بودن آمریکا، تاکید کرد: سیاست های استکباری و نابودگرانه آمریکا در منطقه نشان می دهد که واقعا آمریکا شیطان بزرگ است و همان طور که رهبر انقلاب فرمودند آمریکا فقط دشمن جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه دشمن همه است.

🔹آیت الله طباطبایی ادامه داد: آمریکا دشمن استقلال ملت ها و آزادگی اراده های آن ها است لذا ملت های مسلمان همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند باید با داشتن بصیرت، فرق دوست و دشمن را تشخیص دهند و آمریکا را دوست خود قرار ندهند.

🔸وی تاکید کرد: زمانی که آمریکا و دنباله روهایش مثل رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه در جنگ نظامی شکست خوردند با تغییر تاکتیک به جنگ نرم اقتصادی برای ضربه زدن به دولت هایی که مخالف سیاست های آنها هستند روی آوردند ولی همان طور که رهبر معظم انقلاب بشارت دادند در این جنگ اقتصادی نیز مانند جنگ سیاسی و نظامی شکست خواهند خورد.

🔹وی در پایان با اشاره به پیروزهای جبهه مقاومت، ابراز داشت: رمز این پیروزی ها ثبات قدم  ملت ها حول عزت، کرامت، آزادگی و استقلال است، که کشور سوریه با ایستادگی مردم و رییس جمهور خود نمونه روشنی بر پیروزی جبهه مقاومت است.
 

Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو مطالب | جستجو | پيوندها | گالري تصاوير | نظرسنجي | معرفی استاد | آثار و تألیفات | طرح سؤال | ایمیل | نسخه موبایل | العربیه
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه