2022 September 25 - يکشنبه 03 مهر 1401
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه گفت: نظام جمهوری اسلامی قائم بر مردم سالاری دینی است و حریت بیان برای مردم آزاد است اما تخریب اموال عمومی کار مردم نیست و ملت با آن مخالف هستند.
کد خبر: ٢٦٨٩ تاریخ انتشار: ٠٩ آذر ١٣٩٨ - ١١:٣٦ تعداد بازدید: 949
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه گفت: نظام جمهوری اسلامی قائم بر مردم سالاری دینی است و حریت بیان برای مردم آزاد است اما تخریب اموال عمومی کار مردم نیست و ملت با آن مخالف هستند.

🔸نماینده رهبر انقلاب در سوریه گفت: نظام جمهوری اسلامی قائم بر #مردم_سالاری دینی است و حریت بیان برای مردم آزاد است اما #تخریب_اموال_عمومی کار مردم نیست و ملت با آن مخالف هستند.

🔹 به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سوریه آیت الله طباطبایی، نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه این هفته حرم حضرت زینب(س) با اشاره ثمرات دعا، بیان داشت: نهایت دعا، استجابت به تنهایی نیست بلکه دعا کردن فی نفسه موهبتی الهی است و هرکسی به این مقام یعنی دعا کردن از ذات باری تعالی نمی رسد.

🔸وی ادامه‌داد: در روایات ما آمده است یکی از موانع استجابت دعا، گناه کردن است، پس بنده گناهکار به علت گناه خود مانع استجابت دعا می شود مانند دستگاهی که خراب است و کار نمی کند.

🔹نماینده ولی فقیه در سوریه در خطبه دوم با اشاره اتفاقات اخیر در منطقه، ابراز داشت: بررسی این اتفاقات نیاز به دقت عمیقی دارد و با نگاه سطحی نمی توان به آن نگریست.


🔸وی با اشاره به برگزاری کنفرانس وحدت که در تهران برگزار شد، بیان کرد: در دوره سی و سوم از کنفرانس وحدت بیش از ۳۵۰ شخصیت از نود و سه کشور حضور داشتند که ۲۵۰ نفر از برادران اهل سنت بودند.

🔹وی ادامه داد: این کنفرانس نشان از قدرت جمهوری اسلامی در دنیا است و دلیل محکمی بر رد اکاذیب و دروغگویی های آمریکا و صهیونیست هاست.

🔸 آیت الله طباطبایی تاکید کرد: این کنفرانس همچنین نشان داد قضیه وحدت کشور های اسلامی اصل ثابتدر استراتژی جمهوری اسلامی ایران است آن هم در زمانی که دولتی که ادعای خادمی حرمین شریفین را در خود دارد مشغول پخش بذر فتنه و انشقاق طائفی بین مسلمانان، با همکاری رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی است.

🔹نماینده ولی فقیه در سوریه با تاکید بر پیروزی جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف، ابراز داشت: این ثمرات مقاومت مردم ایران مقابل رژیم صهیونیستی و دولت های استکبار است.

🔸وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب بارها بر افول امپراطوری آمریکا تاکید کردند.

🔹آیت الله طباطبایی ابراز داشت: بعد از فشل شدن مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه در پیشبرد پروژه فتنه نظامی در منطقه، که میلیارد ها دلار به اعتراف خودشان خرج کردند، حالا به جنگ اقتصادی روی آوردند که این نشان ضعف آن هاست.

🔸وی ادامه داد: این اتفاقاتی که اخیرا در ایران روی داد باعث خوشحالی استکبار جهانی شد وعلنا از آن حمایت و نسبت به بروز آن ابراز خوشحالی کردند.

🔹نماینده ولی فقیه در سوریه با اشاره به حمایت آمریکا از تخریب و غارت و کشتار در ایران، گفت: مواضع آمریکایی ها برای ما عجیب نیست، آنها همان کسانی بودند که تروریست های بین المللی ازجمله داعش و القاعده را پرورش دادند تا باعث کشتار و نابودی منطقه شوند.

🔸وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی قائم بر مردم سالاری دینی است و حریت بیان برای مردم آزاد است اما تخریب اموال عمومی کار مردم نیست و ملت با آن مخالف هستند.

🔹وی در پایان سخنان خود، تاکید کرد: ای عاشقان جمهوری اسلامی ایران نگران نباشید و نترسید چرا که در ایران رهبری حکیم و شجاع وجود دارد که خنثی کننده این فتنه هاست و به زودی با هوشیاری مردم ایران، این فتنه هم تمام خواهد شد و به دشمان ایران مخصوصا آمریکا می گویم از غیظ بمیرید که این بار هم سرتان به سنگ خواهد خورد و توطئه های تان نابود خواهد شد.

 

Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو مطالب | جستجو | پيوندها | گالري تصاوير | نظرسنجي | معرفی استاد | آثار و تألیفات | طرح سؤال | ایمیل | نسخه موبایل | العربیه
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه