2020 March 30 - دوشنبه 11 فروردين 1399
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع): حاج قاسم ثمره رشد یافتگی انقلاب اسلامی است که توانست با شهادت خود دنیا را تکان دهد.
کد خبر: ٢٧٦٧ تاریخ انتشار: ٢٣ بهمن ١٣٩٨ - ٠٩:٣٥ تعداد بازدید: 126
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع): حاج قاسم ثمره رشد یافتگی انقلاب اسلامی است که توانست با شهادت خود دنیا را تکان دهد.

🔹نماینده رهبر انقلاب در سوریه در رواق امام خمینی(ره) ،حرم مطهر علی بن موسی الرضا(علیه السلام) گفتند: حاج قاسم ثمره رشد یافتگی انقلاب اسلامی است که توانست با شهادت خود دنیا را تکان دهد.

🔸آیت الله طباطبایی ظهر روز شنبه نوزدهم بهمن ماه 98 در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) با اشاره به عظمت انقلاب امام خمینی و رشد یافتگی بیش از چهل ساله این انقلاب شکوهمند، ابراز داشت: امام از روز اول تاکید بر اسلام و دین و اخلاق و خدا محوری داشت و بلندای فکر امام سبب شد این حقیقت و پدیده معجزه گونه، یعنی انقلاب اسلامی در ایران به وقوع بپیوندد و بعد از گذشت 41 سال به این عظمت برسد.

🔹ایشان ادامه دادند: امام یک اسلام شناس واقعی بود که به دنبال اجرای اسلام در جامعه بود و با نظریه مترقی ولایت فقیه از انحرافات در جامعه اسلامی جلوگیری کرد چرا که امت اگر دستش در دست امام و رهبر باشد از انحراف خلاص می شود و به سعادت می رسد.

🔸نماینده ولی فقیه در سوریه تصریح کردند: رهبر شجاع ما مقام معظم رهبری هرکجا که خطر یا  انحرافی می بیند هشدار میدهد و هرکجا باید ایستادگی کند می ایستد.

🔹ما امروز مشاهده میکنیم از ایران تا عراق تا سوریه تا لبنان تا یمن و تا کشورهای دیگر از برکت این انقلاب به پا خواسته اند و مقابل استکبار ایستاده اند.

🔸ایشان تاکید کردند: سردار سلیمانی که در آستانه چهلم شهادت ایشان هستیم کاری کرد که روسا و  رهبران کشورهای گوناگون، زبان به ستایش این رهبر محور مقاومت باز کنند و در عظمت او صحبت کنند.

🔹بنده وقتی با گروه های مختلف مردمی از کشورهای مختلف ملاقات می کنم به من می گویند سلیمانی شهید ما هم هست.

🔸نماینده ولی فقیه در سوریه با اشاره به ملاقات اخیر خود با یک خانواده شهید سوری که شش شهید در مسیر مقاومت داده است، ابراز داشتند:  در سوریه خدمت یکی از خانواده های شهید سوری رسیدم که پنج پسر و شوهر خود را در راه مقاومت داده بود و یک پسرش که مجاهد است،از او پرسیدم آیا از این وضعیت گله مند و ناراحت هستید؟ که ایشان چند بار به من گفت فقط شکر خدا می کنم که این سعادت نصیب من شده است.

🔹ایشان ادامه دادند: به ملاقات همسر شهید سردار بزرگ لبنان عماد مغنیه رفتم که هم خواهر شهید هست هم همسر شهید و هم مادر شهید، ایشان به من گفت من شوهرم و برادرم را خودم غسل دادم ولی نتوانستم پسرم جهاد را غسل بدهم، چون بدن او با حمله مستقیم اسرائیل از بین رفت و نتوانستم فرزندم جهاد را خودم غسل بدهم.

🔸این عظمت مادران شهدا که به راحتی از فرزندان خود در راه اسلام می گذرند نشان از عظمت انقلاب و رشد یافتگی آن است.

🔹نماینده ولی فقیه در سوریه با تاکید بر لزوم شناخت دشمن، ابراز داشتند: حضرت امام ما را دشمن شناس بار آورد یعنی زیر سلطه دشمن نرفتن و گول فریب مذاکره های توطئه گونه نخوردن که  امام این مساله مهم را برای ما شناساند. قرآن کریم یک سوم آن در مورد دشمن شناسی است که این نشان از لزوم شناخت دشمن دارد. ما وقتی فهمیدیم که آمریکا دشمن اصلی ماست دیگر با آن کنار نخواهیم آمد البته آمریکا دشمن همه است حتی آمریکا دشمن آل سعود هم هست ولی متاسفانه نمی فهمد.

🔸وی در پایان سخنان خود حاج قاسم را ثمره رشد یافتگی انقلاب اسلامی دانستند که توانست با شهادت خود دنیا را تکان دهد.
 Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو مطالب | جستجو | پيوندها | گالري تصاوير | نظرسنجي | معرفی استاد | آثار و تألیفات | طرح سؤال | ایمیل | نسخه موبایل | العربیه
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه