2022 August 15 - دوشنبه 24 مرداد 1401
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه حرم حضرت زینب(س) گفت: آمریکایی ها مانند مگس فقط در مکان های فساد جمع می شوند و تولید فساد میکنند. بعید نیست که آنها سبب پنهان همه بدبختی های اجتماعی و اقتصادی ملت های ما باشند.
کد خبر: ٢٦٧٨ تاریخ انتشار: ١٣ آبان ١٣٩٨ - ٢٠:١٤ تعداد بازدید: 1111
صفحه نخست » عمومی » خبر ویژه
نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه حرم حضرت زینب(س) گفت: آمریکایی ها مانند مگس فقط در مکان های فساد جمع می شوند و تولید فساد میکنند. بعید نیست که آنها سبب پنهان همه بدبختی های اجتماعی و اقتصادی ملت های ما باشند.

نماینده رهبر انقلاب در سوریه گفت: آمریکایی ها مانند مگس فقط در مکان های فساد جمع می شوند و تولید فساد میکنند. بعید نیست که آنها سبب پنهان همه بدبختی های اجتماعی و اقتصادی ملت های ما باشند.

🔸 به گزارش روابط عمومی دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در سوریه، آیت الله طباطبایی، نماینده رهبر انقلاب در سوریه در خطبه های نماز جمعه این هفته حرم حضرت زینب(س) ضمن تبریک حلول ماه ربیع از همه کسانی که در دو ماه محرم و صفر در برگزاری مراسم سیدالشهداء علیه السلام زحمت کشیدند، تشکر نمود.

🔹وی با اشاره به سالروز ولادت نبی اکرم صلی الله علیه و آله با تاکید بر ضرورت استفاده از وجود نورانی ایشان برای بیداری و نهضت در زندگی امت اسلامی، ابراز نمود: شکی نیست حکمت از احیای این مناسب ها دوری امت اسلامی از غفلت ها و تذکر و یادآوری مسلمانان به درس ها و سختی هایی است که حضرت تحمل نمودند تا اینکه بصیرت بین فرزندان امت اسلامی تقویت شود و در هلاکت نیفتند.

🔸وی ادامه داد: پیام پیامبر ما حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله، پیام زندگانی بود و ایشان پیام آور زنده کردن کسانی بود که امواج فتنه ها آنها را آزرده کرده بود، نه مردگان غافلی که باد به هر سمتی بوزد همان طرف حرکت می کنند.

🔹وی اضافه نمود: امروز هم مانند عصر رسالت پیامبر اکرم، ابو جهل ها و ابو لهب ها مقابل حق ایستاده اند و فتنه انگیزی می کنند، چقدر امروز همانند دیروز است. دشمنان اسلام که از اتباع ابو جهل آمریکایی و ابو لهب صهیونیستی هستند همه توان خود را به کار بسته اند و میلیارد ها دلار خرج کرده اند تا آرزوهای شیطانی خود را محقق کنند که همانا ضربه به فرزندان پیامبر اکرم در محور مقاومت است
ولی این دفعه به وسیله جنگ نرم که تخریبش از جنگ سخت بیشتر است.

🔸آیت الله طباطبایی با اشاره به ایجاد فتنه در ایران و سوریه در سال های گذشته، تاکید کرد: ما دیدیم که چه طور شعارهای مطالبه گری مردم را دزدیدند تا فتنه انگیزی کنند. این ها بازی های دشمنان امت و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی و مرتجعین دنباله رو آنها است.

🔹وی ادامه داد: دشمنان امت اسلامی از هیچ فرصتی حتی فرصت کوچکی برای پیشبرد اهداف شیطانی خود دست نمی‌کشند. دشمن خبیث بر مطالبات درست مردمی که مبارزه با فساد، رفع ظلم و حل مشکلات اقتصادی بود سوار شد و سعی کرد این تظاهرات مسالمت آمیز را از مسیر خود به سمت درگیری و نابودی ارکان اصلی کشور سوق، چیزی که درنهایت فضا را برای دخول نیروهای دشمن اشغال گر آماده می کند.

🔸نماینده ولی فقیه در سوریه با اشاره به حل مشکلات مردم در عراق و لبنان از طریق چهار چوب قانونی و قانون اساسی، تاکید نمود: مکر و حیله دشمن با تخریب کشور ها و گسترش فتنه است، کسی که از فساد حمایت می کند و اقتصاد کشور را خراب می کند غیر از آمریکا و رژیم صهیونیستی نیست.

🔹وی ادامه داد: آیا آمریکای اشغال گر علت اصلی این بدبختی ها در سوریه، عراق و لبنان نیست؟ آیا آمریکا تنها حامی فساد مرتجعین در منطقه نیست؟ آیا آمریکا با ایجاد نا امنی در منطقه باعث نابودی اقتصاد نشده است؟
امام خامنه ای مردم عراق و لبنان را از این جهت دعوت کرد که از طرق قانونی مطالبات خود را دنبال کنند.

🔸آیت الله طباطبایی با اشاره به مصاحبه اخیر رییس جمهور سوریه که در آن مصاحبه سیاست آمریکا در منطقه را مفتضح خواند، تاکید کرد: محور مقاومت تمام تلاش خود را جهت نابودی فساد به کار می گیرد همچنان که علیه تروریسم به کار گرفت.

🔹نماینده ولی فقیه در سوریه در پایان سخنان خود ابراز داشت: پیروزی ها ما در محور مقاومت با بصیرت داشتن و شناخت دوست از دشمن و عدم سرسپردگی در اصلاحات اجتماعی به دشمنان محقق گردید. ما در محور مقاومت بیشتر از دیگران اعتقاد به مبارزه و نابودی فساد داریم چراکه این اعتقاد برگرفته از ایمان ماست که ما را دعوت به مبارزه با ظلم می کند و تا از کسانی باشیم زمینه را برای ظهور منجی عالم بشریت آماده کنیم کسی که زمین را پر از عدل و داد خواهد کرد.

Share
* نام:
ایمیل:
* نظر:

پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین مطالب
صفحه اصلی | تماس با ما | آرشیو مطالب | جستجو | پيوندها | گالري تصاوير | نظرسنجي | معرفی استاد | آثار و تألیفات | طرح سؤال | ایمیل | نسخه موبایل | العربیه
طراحی و تولید: مؤسسه احرار اندیشه