نسخه موبایل
www.tabatabaey .com
مصاحبه امام جمعه فریمان با ویژه نامه روزنامه خراسان اسفند 94
کد مطلب: 2107 تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 09:40 تعداد بازدید: 1861
صفحه نخست » عمومی » مصاحبه
مصاحبه امام جمعه فریمان با ویژه نامه روزنامه خراسان اسفند 94

تاریخ این چنین گواهی می دهد و مطالعه تاریخ نیز این چنین شهادت می دهد که ملت عزیز ایران آنقدر بزرگ و با عظمت هستند که به آسانی نمی توان تصمیمات آنان را حدس زد و یا به شیوه های رفتاری آنان بویژه در مواقع حساس پی برد. چرا که ملتی با هوش، با فکر، با بصیرت، با وفا و دشمن شناس بوده و هست.

پرواضح است که این ویژگی ها در وجود هر ملتی باشد می تواند از آن اسطوره ای بسازد که مایه حیرت زدگی همه ملت ها را فراهم نماید و این وضعیت برای  ملت عزیز ایران اسلامی ما رقم خورده است.

در وضعیتی که کسی باور نمی کرد ملت ایران اسلام را بپذیرد به دعوت پیامبر اسلام پاسخ داد و اسلام را بر ویژگی های خود افزود و سرآمد همه ویژگی خود ساخت و آنقدر خود را نشان داد که پیامبر اسلام آینده جهان را با نهادن دست بر شانه های سلمان فارسی بر دوش ایرانیان نهاد و وعده داد که برادران من در آینده اسلام و حمایت و ارتقای آن ، ایرانیان خواهند بود و بارها آرزو می کرد که ای کاش آنان را ملاقات می نمودم.

امام راحل (ره) نیز در انقلاب شکوهمند و بی نظیر خود ، پس از توکل به خداوند ، تنها اعتمادش به ملت بزرگ ایران بود چنانچه این باور و اعتماد را فرزند فریمان یعنین شهید مطهری پس از رفتن به ملاقات ایشان در دوران تبعید و مبارزه وایت می کند که امام چند باور و ایمان داشت که یکی از آنها ایمان به قوم و ملت خود یعنی ایرانیان بود.

در 37سال گذشته و پشت سر نهاده شده از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همیشه شاهد تصمیمات بموقع و به هنگام از سوی این ملت بوده ایم که مایه خوشنودی دوستان و موجب نومیدی دشمنان را فراهم می آورد که یکی از آنها تصمیم برای حضور در انتخابات بوده است.

همه تصدیق می کنند که هر گاه دشمنان این ملت بر طبل تفرقه و چند گانگی نواختند ، ملت به اتحاد و انسجام ملی تصمیم گرفت.

هرگاه دشمنان بر طبل تعطیلی نواختند ، ملت تصمیم بر حضور یکپارچه گرفت.

هرگاه دشمن بر طبل جدایی از نظام نواخت ، ملت تصمیم بر دفاع جانانه از نظام و رهبری نظام گرفت و حتی پیش از درخواست کسی و یا سازمانی ، خود به میدان آمده و به تمام قامت از نظام اسلامی خود حمایت نمود که نهم دی سال 88 یکی از این نمونه ها است.

در سال جاری نیز که دشمنان بر دوقطبی کردن دورغین جامعه اصرار داشتند ، این ملت با اراده جمعی و ملی ، به حمایت از رهبر ی نظام برای تامین دغدغه های ولی فقیه زمان خود به میدان آمد و قیامتی دیگر آفرید تا دشمنان هرگز به شکست این ملت دل نبندند.

در این قیامت پیدید آمده در روز 7 اسفند آنان که مسرور بودند، خود ملت بودند که اصحاب الیمین این قیامت شدند، و دشمنان خبیث ما همچون همیشه اصحاب الشمال شدند که وقتی نامه عمل مردم در این روز را از رسانه ها ی مزدور خودشان گرفتند نا امیدانه بر زبان جاری کردند که (یا لیتنی لم اوت کتابیه) ای کاش این نامه و نتیجه این کار را به دستمان نمی دادند.

این افتخار بزرگ بر این ملت ، و بویژه مردم عزیز و قدر شناس فریمان مبارکباد.Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :